Stomatologia estetyczna

 

W obecnych czasach troska o zdrowie i uśmiech to nadrzędna sprawa każdego z nas, bo piękny uśmiech to połowa sukcesu w każdej dziedzinie życia.

Licówki


Licówki porcelanowe - subtelne i małoinwazyjnej poprawianie estetyki

Licówki są jednym ze sposobów poprawiania estetyki uśmiechu, w szczególności przednich zębów.

Są to bardzo cienkie „płytki, łuski” wykonane z porcelany, cementowane na przednich powierzchniach zębów. Jest to materiał twardszy niż naturalne szkliwo, bardziej odporny na zużywanie i nie ulega przebarwieniom.

Licówkami można zamknąć diastemy (otwarte przestrzenie między zębami), wydłużyć zęby przednie, zlikwidować przebarwienia, nieestetyczne wypełnienia, możemy, jeśli warunki na to pozwalają, dowolnie zaprojektować kształt, wielkość i kolor nowych zębów.

Dzięki licówkom możemy radykalnie zmienić uśmiech. Możemy otrzymać efekt pięknego i naturalnego uśmiechu.

Więcej informacji


Przy wykonywaniu licówek liczy się nie tylko estetyka , ale i funkcja. Bez odtworzenia prawidłowej funkcji zębów licówki nie mogą być wykonywane.

Licówki porcelanowe są odporne na przebarwienia. Odpowiednia higiena jamy ustnej i systematyczne zabiegi higienizacyjne pozwalają cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

To rozwiązanie zadowoli każdego Pacjenta, który stawia wysokie wymagania co do estetyki i przynosi ogromną satysfakcję zarówno Pacjentowi jak i Nam.

Licówki kompozytowe

Licówki kompozytowe wykonuje się z odpowiednio dobranego materiału kompozytowego.

Często wykonuje się je bez uprzedniego szlifowania zębów, ponieważ nakłada się je na ząb za pomocą tzw. adhezji.

Licówki kompozytowe stosuje się w podobnych przypadkach jak licówki porcelanowe, jednakże nie są one odporne na przebarwienia, dlatego wraz z upływem czasu ich kolor może ulec zmianie.

O licówki kompozytowe należy szczególnie dbać, czyli prawidłowa higiena jamy ustnej, systematyczne (raz na pół roku) kontrole u stomatologa wraz z zabiegiem higienizacyjnym są niezbędne.Licówki wymagają co jakiś czas przepolerowania powierzchni lub ewentualnego zabiegu rebondingu (odświeżenia). Wówczas okres ich trwałości znacznie się wydłuża.

Przy wykonywaniu licówek liczy się nie tylko estetyka , ale i funkcja. Bez odtworzenia prawidłowej funkcji zębów licówki nie mogą być wykonywane.

Starte zęby


Ścieranie się zębów uważane jest za zjawisko fizjologiczne - to ciągły i nieodwracalny proces zachodzący wraz z wiekiem przy prawidłowej funkcji żucia.

Czymś innym jest ścieranie patologiczne – to nadmierne, nietypowe i nieadekwatne do wieku tracenie tkanek nie próchnicowego pochodzenia. Może dotyczyć pojedynczych zębów, ich grup lub nawet całości uzębienia.

Jeżeli zauważycie Państwo któreś z wyżej wymienionych objawów, zachęcamy do zgłoszenia się po poradę. W zależności od tego, jak bardzo zęby są zniszczone, dobieramy odpowiednie leczenie z wykorzystaniem jedynie sprawdzonych rozwiązań.

Więcej informacji


Patologiczny proces ścierania zębów zakwalifikowany jest do chorób cywilizacyjnych. Zwany jest bruksizmem.

Cierpią na niego zarówno dorośli, jak i dzieci, a u podłoża leży stres. Według niektórych statystyk aż 7 z 10 osób cierpi na dolegliwości związane z bruksizmem.

Bruksizm jest to termin medyczny określający patologiczne tarcie zębami żuchwy o zęby szczęki, związane jest to z nadmierną aktywnością mięśni poruszających żuchwą. Ten stan objawia się najczęściej w nocy (tzw. zgrzytanie zębami). Siły wyzwalane na powierzchniach żujących zębów u pacjentów z bruksizmem mogą być nawet dziesięć razy większe od tych działających podczas normalnych procesów gryzienia i żucia. Może to prowadzić do poważnych uszkodzeń zgryzu, patologicznego starcia koron zębowych (jest to najbardziej widoczne na siekaczach, tzw. „zjadanie własnych zębów”), pękania szkliwa oraz w ostateczności do zniszczenia otaczającej ząb kości i tkanki dziąseł, czyli do rozchwiania zębów w szczęce oraz w żuchwie.

Inną poważną konsekwencją bruksizmu są uszkodzenia stawów skroniowo-żuchwowych. Bruksizm może prowadzić do przewlekłego bólu głowy, szyi, karku oraz ramion. Zgrzytanie zębami stanowi również problem społeczny, ponieważ może też wywoływać zaburzenia snu u partnerów śpiących w tym samym łóżku.

Przyczyn bruksizmu może być wiele. Dominującym czynnikiem wśród wszystkich jest stres. Z czynników miejscowych bruksizm niejednokrotnie wywołuje nawykowe, długotrwałe żucie gumy lub żucie jednostronne. Innymi przyczynami mogą być nieprawidłowe kontakty na zębach własnych lub na źle wyprofilowanych wypełnieniach, a także wadliwie ukształtowanych powierzchniach koron, mostów lub protez. Przyczyną mogą być również braki zębowe.

W naszej klinice zapewniamy dokładną diagnostykę, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić przyczyny ścierania się zębów.

Proszę pamiętać, że doraźne rozwiązania usuwające tylko objawy, nie przyniosą długotrwałej poprawy, a zmuszą Pacjenta do ponownego poszukiwania pomocy.

Jeśli zauważacie Państwo zgrzytanie lub zaciskanie zębów, macie nawracające bóle głowy, słyszycie trzaski w stawach w okolicy ucha, nie bagatelizujcie tych objawów – zapraszamy do umówienia się na wizytę.

ONLAY, INLAY, OVERLAY


Naturalna odbudowa mocno zniszczonego zęba

Onlay oraz inlay to wkłady i nakłady koronowe wykonane najczęściej z porcelany.

Są to alternatywne metody dla dużych wypełnień zębowych.

Stosowane są w przypadku bardzo dużych ubytków, w szczególności w zębach bocznych, kiedy istnieje ryzyko, że wypełnienie kompozytowe będzie niewystarczające

Więcej informacji


Inlay to wkłady koronowe pokrywające powierzchnie żujące oraz stoki guzków zębów.

Onlay to wkłady koronowe pokrywające powierzchnie żujące, stoki guzków zębów oraz szczyty guzków.

Wszystkie wypełnienia wykonywane są w pracowni protetycznej po wcześniejszym opracowaniu struktury zęba przez lekarza, po pobraniu szczegółowego wyciski.

Onlay oraz inlay jest uzupełnieniem indywidualnie dopasowanym do struktury zęba, swoim kształtem, kolorem i funkcją doskonale imituje naturalnego zęba.

Odbudowy są trwałe, estetyczne i odporne na ścieranie. Odbudowany ząb wygląda bardzo naturalnie i może nadal spełniać swoje funkcje, nie ulegają przebarwieniom.

Dzięki takiej odbudowie ząb jest nie do odróżnienia od zęba naturalnego.

Wybielanie zębów


Marzysz o śnieżnobiałym uzębieniu. Naszymi metodami jest to skuteczniejsze i przyjemniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Jasne zęby stały się jednym ze wskaźników powodzenia zawodowego i rodzinnego. Piękny uśmiech dodaje nam pewności siebie, poprawia nasze samopoczucie oraz sprawia, że chętniej i częściej się uśmiechamy. Stał się dla wielu przepustką do sukcesu zawodowego.

Nic dziwnego, że staramy się wszelkimi dostępnymi metodami przywrócić naturalną barwę zębów lub zmienić ich odcień.

W naszej klinice stosujemy skuteczne metody, które zapewniają efekt. Dlatego zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów.

Więcej informacji


Profesjonalne wybielanie zębów ze względu na bezpieczeństwo stosowania i efektywność, stało się rutynowym zabiegiem wykonywanym także w naszym kraju.

Zęby można wybielać na dwa sposoby. Zarówno w domu - metodą nakładkową lub paskową, jak i w gabinecie stomatologicznym - metodą wybielania lampą.

W naszej klinice posiadamy najnowocześniejszą lampę służącą do wybielania zębów.

Ten sposób wybielania daje możliwość rozjaśnienia zębów o kilka tonów, a widoczne efekty widoczne są już po godzinie! Wystarczają trzy dziesięciominutowe sesje, aby mieć lśniące, białe zęby. Jest to metoda absolutnie bezpieczna dla zdrowia Pacjenta.


Wybielanie domowe metodą nakładkową

Metoda polega na zastosowaniu miękkiej szyny wykonanej w laboratorium indywidualnie dla każdego Pacjenta. Wraz z nakładkami Pacjent otrzymuje wybielający żel , który samodzielnie wraz z nakładką umieszcza na zębach. Szynę zaleca się używać w czasie spoczynku nocnego przez ok. 7- 14 dni. Ostateczna barwa zębów stabilizuje się po tygodniu od zakończenia procedury. Metoda ta jest nieszkodliwa i skuteczna.


Wybielanie zębów martwych

Zęby przebarwione po leczeniu kanałowym, jak również te, które zmieniły kolor po urazie, można również wybielić.

Do przebarwień takich zębów dochodzi w wyniku przenikania do zębiny martwej miazgi zęba, barwników krwi lub materiału wypełniającego kanał. Proces ten zachodzi wewnątrz zęba, dlatego preparat wybielający aplikujemy wewnątrz komory zęba. Jednakże przed podjęciem wybielania zęba martwego należy sprawdzić, czy kanały zębowe są prawidłowo wypełnione. W tym celu wykonujemy zdjęcie RTG.

Często konieczne jest powtórne leczenie kanałowe, ponieważ pozbywamy się w ten sposób jednej z przyczyn przebarwienia zęba. Obecnie do wypełnienia kanałów używamy nowoczesnych środków niepowodujących przebarwienia. Jednocześnie prawidłowe wypełnienie kanału zapobiega penetracji środka wybielającego zakładanego do wewnątrz zęba wzdłuż kanału.

Dopiero po prawidłowo wykonanym leczeniu kanałowym przeprowadzamy zabieg wybielania. Do komory zęba wprowadzany jest specjalny środek wybielający, aby działał od strony źródła przebarwienia. Ząb zabezpiecza się wypełnieniem czasowym. Po kilku dniach następuje wymiana środka wybielającego na nowy.

Ilość wizyt, na których jest on wymieniany jest zależna od stopnia i przyczyny przebarwienia. W przypadku osiągnięcia nieznacznie jaśniejszego koloru zęba wybielanego od koloru sąsiednich zębów następuje zakończenie procesu wybielania. Końcowym etapem jest ostateczna odbudowa zęba kompozytem.

Czasami jednak barwniki w zębie są tak silne czy długotrwale działające, że nie udaje się uzyskać pożądanego efektu wybielenia – wtedy należy założyć na ząb koronę porcelanową.

Projektowanie uśmiechu


Regularnie zajmujemy się projektowaniem uśmiechu, czyli wszelkimi zmianami mającymi na celu poprawę zębów, ich koloru i ustawienia. W efekcie chcemy uzyskać poprawę uśmiechu i wyglądu uzębienia.

Pracujemy w oparciu o kompleksową metodę projektowania uśmiechu autorstwa dr C. Coachmann’a. Polega ona m.in. na wizualizacji całego procesu leczenia, dzięki której Pacjent ma możliwość obejrzenia efektu końcowego jeszcze przed wdrożeniem wszystkich procedur leczenia.

Ogromną korzyścią stosowania tej metody dla Pacjenta, jest dokładne poznanie efektu przed podjęciem działań. Skutkuje to również perfekcyjnie wykonaną pracą i pełnym zadowoleniem z efektu.

Opinie

 • paula pitraska
  Miałem bardzo dobre leczenie i chciałbym podziękować całemu zespołowi w praktyce dr. Baron.Nagroda Fundacji Religa za zaangażowanie społeczne jest kolejnym dowodem na to, że dr. Baron jest dobrym i oddanym lekarzem.Dziękuję Opole P.P.
  paula pitraska
 • Iwona Domiter
  Pani Doktor jest fenomenalna, Mistrzostwo stomatologi dla Pani Doktor
  Iwona Domiter
 • Bartosz Grosicki
  Od dziś jest to mój ulubiony stomatolog. Tak jak obiecywali, nic mnie nie bolało, a ząbki wyglądają super. Polecam.
  Bartosz Grosicki
 • NPammqln13 NPf112yy (kogut)
  Zawsze takie same indywidualne podejście i doświadczenie na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego polecam to miejsce KAŻDEMU kto oczekuje usługi na najwyższym poziomie.
  NPammqln13 NPf112yy (kogut)
 • Marek Klimowski
  Profesjonalizm, uprzejmość, czystość i fachowe doradztwo to cechy tego gabinetu. Gorąco polecam!
  Marek Klimowski
 • Błażej Jarząb
  Polecam - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
  Błażej Jarząb
 • Kacper
  Świetny gabinet! Bardzo mili, a przede wszystkim doświadczeni lekarze! Zawsze punktualnie, dobrze i przyjemnie. Od kilkunastu miesięcy uczęszczamy tam rodziną, i nie mamy nic do zarzucenia!
  Kacper
 • Bartosz Poluszyński
  Bardzo dobry gabinet stomatologiczny w samym centrum Opola, choć z pewnością NIE jest tani (standardowe wypełnienie - OD 400 zł!); ale usługi na takim poziomie i z użyciem takiego sprzętu zwyczajnie muszą kosztować i trzeba to zaakceptować lub szukać tańszych "zamienników".Leczyłem w klinice dość sporo "błędów z odległej przeszłości" i efekt finalny jest niesamowity, a zdrowie w jamie ustnej oraz pewność i szerokość uśmiechu - absolutnie bezcenne!Pani Aldona, bo to Ona wyprowadziła moją szczękę na przepiękną prostą, to niezwykle ciepła, bardzo doświadczona, cierpliwa i skrupulatna profesjonalistka, w pełni zasługująca na miano SUPER-STOMATOLOGA w Opolu. Ma świetne podejście do pacjenta, także tego mocno dorosłego, kapitalnie wyjaśnia stan obecny i wymagane leczenie. Podczas samego zabiegu jest bardzo delikatna nad/przed pacjentem i wielokrotnie dopytuje, czy pacjent dobrze się czuje. Nie zdarzyło mi się, a odwiedzałem JĄ bardzo regularnie przez ponad rok, żeby choć jedna rzecz z założonych przez Nią nie wyszła.U Pani Doktor Aldony Bialic leczą się też moja Żona, mój Syn i moja Córcia. I w takich sytuacjach przydałaby się jakaś wspierająca klientów grupowych RABATOWA KARTA RODZINNA, gwarantująca choćby symboliczne zejście o 10-15% z wysokiej przecież ceny. Klienci z pewnością by to docenili i przyprowadzaliby chętniej członków najbliższej rodziny zamiast szukać dla nich gabinetów NFZ.Polecam gorąco!
  Bartosz Poluszyński
 • anique

  Bardzo pozytywna wizyta. Profesjonalnie, konkretnie, a jednocześnie miłe podejście do dziecka. Szczerze polecam!

  anique
 • regina.nawarowska

  Zdecydowanie polecam Panią Aldonę. Podejście do małego pacjenta mega profesjonalne.Nasz syn z wizyty wyszedł bardzo zadowolony, twierdząc że z całą pewnością pojawi się na kolejnej wizycie .

  regina.nawarowska
 • Marzena

  Pani stomatolog ma super podejście do dzieci.Nasza 2 letnia córeczka pomimo tego ,że początkowo bardzo bała się wizyty u dentysty ,z tego gabinetu wyszla z uśmiechem na ustach i mówi że bardzo jej się podobało.Takze polecam wszystkim rodzicom Panią stomatolog ,na pewno okaże dziecku cierpliwość i dużo sympatii.Co do samego leczenia również nie mam zastrzeżeń ,wszystko zostało nam wyjaśnione,został przedstawiony plan leczenia i uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania.

  Marzena
 • SK

  Pani lekarz ma Super podejście do dzieci! Bardzo profesjonalna pomoc! Serdecznie polecam, dziecko zachwycone !

  SK
 • N.K
  Pani doktor zaczarowała trzylatka, dał sobie obejrzeć zęby i polakierować. Wszystko wytłumaczyła, wyjaśniła, opowiedziała co się będzie działo. Pokazała sprzęty, których użyje. Pozwoliła mu wybrać, czy usiądzie na fotelu sam czy na moich kolanach. Bardzo polecamy!
  N.K
 • marta

  Pani doktor potrafi zaczarować nawet bardzo oporne dziecko. Moje nie chciało wejść do budynku ani do gabinetu, a u pani doktor w krótkim czasie siedział na fotelu i pokazywał ząbki. Podkreślę, że to była pierwsza wizyta u stomatologa. Pani doktor szczegółowo wszystko wyjaśnia i jest niezwykle cierpliwa. Polecam.

  marta
 • Ewa

  Była to nasza pierwsza wizyta. Podejście Pani doktor do dzieci super. Syn wyszedł zadowolony. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone.

  Ewa
 • Martyna Ś

  Pani doktor z super podejściem do dziecka. Byłam z 2 letnią, "ciężką w obsłudze" córką, a Pani Doktor dała radę sprawdzic zeby i nawet je polakierować. Później wytłumaczyła mi jak i czym myć i dbac o zęby dziecka. Polecam w 100% za spokoj, opanowanie i cierpliwość do dziecka.

  Martyna Ś
 • Sylwia

  Przyjemna atmosfera. Przemiła Pani doktor. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania. Córka przebadana bez płaczu:)

  Sylwia
 • Ania

  Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci. Wizyta bardzo sprawna, doskonała komunikacja i zaangażowanie. Polecam!

  Ania
 • Mariusz J

  Polecam z czystym sumieniem, podejście do dzieci na najwyższym poziomie, szczegółowo omówiony dalszy plan leczenia, wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze.

  Mariusz J
 • KD

  Usługa wykonana fachowo i sprawnie. Jednak wysoka cena wizyty. Brak opóźnień w przyjmowaniu pacjentów.

  KD
 • Małgorzata

  Była to moja pierwsza wizyta. Pani Doktor bardzo jasno, przystępnie wyjaśniła etapy leczenia, stąd decyzja o kontynuacji. Profesjonalizm, empatia i wysoka kultura osobista. Na uwagę zasługują sprawne działania w zakresie powiadomień i potwierdzenia wizyty.

  Małgorzata
 • P.O

  Bardzo polecam ten gabinet. Jakość usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Czuć stuprocentowe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Cena adekwatna do jakości wykonanej usługi. Serdecznie polecam.

  P.O
 • DZ

  Córka (3 lata) zachwycona wizytą. Począwszy od recepcji skończywszy na Pani Stomatolog. Na hasło ze pójdziemy ponownie „malować zęby” córka reaguje radością. Merytorycznie zostało nam przekazane wszystko co chcieliśmy wiedzieć. Polecam!

  DZ
 • Magda

  Wizyta idealna. Pani Doktor wie co robi i robi to bardzo dobrze. Z efektu jestem bardzo zadowolona..

  Magda
 • Bartosz P.
  Pani Doktor Aldona Bialic wyleczyła dość sporo moich "błędów z odległej przeszłości" i efekt finalny jest niesamowity, a zdrowie w jamie ustnej oraz pewność i szerokość uśmiechu - absolutnie bezcenne!Pani Aldona to niezwykle ciepła, bardzo doświadczona, cierpliwa i skrupulatna profesjonalistka, w pełni zasługująca na miano super-stomatologa w Opolu. Ma świetne podejście do pacjenta, także tego mocno dorosłego, kapitalnie wyjaśnia stan obecny i wymagane leczenie. Podczas samego zabiegu jest bardzo delikatna nad/przed pacjentem i wielokrotnie dopytuje, czy pacjent dobrze się czuje. Nie zdarzyło mi się, a odwiedzałem ją bardzo regularnie przez ponad rok, żeby choć jedna rzecz z założonych przez Nią nie wyszła.Polecam gorąco usługi dr Aldony Bialic!
  Bartosz P.
 • Aga R

  Pierwsza wizyta 5-latki i dziewczyna wyszła zadowolona z uśmiechem i bez strachu. Pani doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci, córka dostała medal, nagrody oraz plan leczenia ząbków i wiele przydatnych wskazówek profilaktycznych :)

  Aga R
 • Mama Laury

  Nasza córeczka (3,5 l) uwielbia Panią Doktor Aldonę Bialic i chętnie chodzi na wizyty. Pani Doktor chce pomóc i pomaga skutecznie. Traktuje dzieci podmiotowo i jest pełna empatii. Polecam Panią Doktor z całego serca wszystkim rodzicom!

  Mama Laury
 • Waldemar Bauer
  Profesjonalizm w przemiłej atmosferze stwarzają specyficzny klimat który niweluje dyskomfort. Serdecznie polecam, aż chce się wracać
  Waldemar Bauer
 • Ewa Kaszczyszyn
  Tylko tam!!! Mój synek bez problemu siada na fotelu i bez płaczu poddaje się wyrwaniu ząbków. Ja również uczęszczam... Pełny profesjonalizm
  Ewa Kaszczyszyn
 • Barbara Ogrodniczak
  Pani Ania to jedyna Dentystka, której ufam i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, a nie jestem "łatwą" Pacjentką :) // a tak zupełnie serio to pełen profesjonalizm, wyczucie i poprostu super Człowiek. Polecam
  Barbara Ogrodniczak
 • Adam Grzesik
  Przyznam że w wieku 42 lat dopiero u DrBaron dowiedziałem się że dotychczas "udawałem" że leczę zęby. To co tutaj otrzymałem w porównaniu z dotychczasowymi wizytami u "stomatologów" to przepaść. Każdemu polecam zacząć od przeglądu stanu swoich zębów i stawu skroniowo żuchwowego. Nawet jeśli uważasz że masz zdrowe zęby. Najlepiej zainwestowane pieniądze. Polecam
  Adam Grzesik
 • Wojciech Kania
  Niesamowita precyzja, profesjonalne podejście, bardzo miła atmosfera - polecam. Świadomie dokonałem dobrego wyboru
  Wojciech Kania
 • Elżbieta Giersberg
  Profesjonalizm na 100 %. Mogę polecić wszystkim zainteresowanym dobrym gabinetem stomatologicznym... miłą i przyjazną atmosferą w gabinecie.
  Elżbieta Giersberg
 • Wachowski Jakub
  Bardzo indywidualne podejście do klienta! Uśmiech, kultura i pełen profesjonalizm to cechy wrodzone gabinetu Dr. Baron. Usługa zawsze wykonana na najwyższym poziomie, nie znam w Opolu lepszego gabinetu stomatologicznego.
  Wachowski Jakub
 • Asia Świerczyńska
  Tylko tam i nigdzie indziej!!! Boisz się dentysty tu znajdziesz ukojenie i pełen profesjonalizm!!! Od progu przekroczonego wiesz, że jesteś w dobrych rękach! Polecam bardzo!!!
  Asia Świerczyńska
 • Aleksandra
  Bardzo profesjonalna i życzliwa Pani stomatolog. Szczególnie polecam leczenie kanałowe. Nie ma mowy o żadnym naciąganiu finansowym. Na prawdę polecam!
  Aleksandra
 • Nowacka K
  Lekarz bardzo kompetentny. W sposób rzeczowy i profesjonalny podchodzi do pacjenta. Pacjent jest przyjmowany z usmiechem na ustach, w miłej atmosferze. Widać,że Pani Doktor kocha swojA pracę. A do tego bardzo profesjonalnie wyszkolony Personel. POLECAM.
  Nowacka K
 • Piotr
  Jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Nigdy tak się nie czułam u stomatologa. Opieka przez cały czas, wszystko mi wytłumaczono. Miałam czas by podjąć właściwą dla mnie decyzję. Jest to najlepszy dentysta jakiego spotkałam w życiu. Polecam gorąco Panią Doktor!!!
  Piotr
 • Konrad Smyrek
  Polecam z całego serca. Usługi są drogie - to prawda, ale z drugiej strony mamy pewność do najlepszego stomatologa w Opolu. Pani dr Baron podchodzi do każdej osoby profesjonalnie, tłumaczy każdy krok w leczeniu w sposób zrozumiały. Między nią a klientami nawiązuje się przyjemna atmosfera. Personel również jest bardzo miły. Widać od razu że nie pracują tam pod przymusem tylko każdy robi to, co lubi. Poza tym gabinet jest zawsze czysty, i jeżeli chodzi o nowinki dentystyczne również idzie razem z postępem.
  Konrad Smyrek
 • Anette Catherine
  Panicznie bałam się dentysty, ale w tym gabinecie panuje tak miła atmosfera, że pacjent dosłownie zapomina gdzie sie znajduje! Poza tym leczenie jest bezbolesne. Jest naprawdę miło i profesjonalnie. Każdemu polecam Dr Baron!
  Anette Catherine
 • Danuta
  Leczę się u dr Anny Kowalskiej - Baron już wiele lat. Uważam, że to jeden z najlepszych gabinetów stomatologicznych na Opolszczyźnie. Profesjonalne podejście do Pacjenta na każdym etapie, począwszy od rejestracji, poprzez leczenie, skończywszy na pożegnaniu. Kierowanie kliniką w ten sposób to wielki kunszt i wiele włożonej pracy. Gratuluję i życzę powodzenia. Polecam z całego serca.
  Danuta

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Nie jesteśmy typowym gabinetem stomatologicznym. Nie plombujemy zębów i nie wiercimy dziur. Jesteśmy artystami w swoim fachu i wyznaczamy standardy w Polsce. Stosujemy najlepsze materiały stomatologiczne opracowane przy wykorzystaniu nanotechnologii i najnowocześniejszego sprzętu. Gwarantujemy efekt najbardziej zbliżony do naturalnego i trwały przez lata.

W praktyce oznacza to, że:


 • Stosujemy najnowszą technologię, wprowadzamy do naszej kliniki sprzęt najnowocześniejszy, stosowany w renomowanych klinikach w Europie i na świecie.
 • Podchodzimy do Pacjenta holistycznie - nie patrzymy na pojedynczy problem u Pacjenta, a diagnozujemy całościowo. Dajemy od siebie ekstra, ponieważ do gabinetu nie wchodzi "bolący ząb”, czy "kolejny przypadek", a człowiek, który potrzebuje naszej pomocy. Sami jesteśmy ludźmi i wiemy jak ważna jest troska i szacunek.
 • Przestrzegamy wszystkich procedur medycznych.
 • Nie oszczędzamy na materiałach i na sprzęcie, po to, by Pacjent otrzymał od nas wszystko, co najlepsze i najskuteczniejsze, po to, by zachował swoje własne zęby do śmierci.
 • Robimy raz, a wyjątkowo dobrze, dlatego dajemy Gwarancję Jakości i Efektu.
 • Stosujemy tylko materiały najwyższej jakości wykonane w nanotechnologii. Są one w pełni bezpieczne i wyjątkowo trwałe. Naszym celem jest zrobić coś "raz, a wyjątkowo dobrze". Stosowane przez nas materiały dają możliwość najbardziej współcześnie szczelnej odbudowy.
 • Stosowane materiały są wyjątkowo wytrzymałe. Ich poziom ścieralności jest niski, ale porównywalny z naturalnym szkliwem zęba. Uzyskujemy efekt najbliższy naturalnemu.
 • W trakcie odbudowy zęba, nasze metody pozwalają uzyskać tzw. "efekt kameleona". To znaczy, że materiały kolorystyką odzwierciedlają naturalny kolor zęba, dopasowują się do kolorystyki zęba, a kolor materiału "pracuje" z kolorem zęba.
 • Dzięki nanotechnologii materiały można idealnie wypolerować, co gwarantuje piękny i naturalny efekt.
 • Nieustannie się szkolimy. Na szkolenia wydaliśmy już ponad 1 milion złotych.
 • Posiadamy bardzo wysokie kwalifikacje i umiejętności poparte certyfikatami.
 • Łączymy doświadczenie z pasją. Dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron jest wirtuozem stomatologii. Jest pasjonatem stomatologii. Swoją pracę traktuje jak tworzenie sztuki. Każdy odbudowany ząb jest hand-made, jest artystyczną odbudową, jest dziełem artystycznym, jest jakby współdziałaniem z Bogiem.
 

Potrzebujesz naszej pomocy?
Umów się na wizytę już dziś!