Invisalign

 

Doskonale rozumiemy jak ważne są zdrowe zęby i piękny uśmiech. Wiemy też, że gdy doświadczasz bólu, potrzebujesz szybkiej pomocy na najwyższym europejskim poziomie. Dobrze trafiłeś!

Invisalign


Invisalign to nowoczesny, niemalże niewidoczny system prostowania zębów. To system przeźroczystych nakładek na zęby, które zastępują metalowe bądź ceramiczne zamki aparatu stałego.

Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign® tworzony jest kompletny i całościowy plan prostowania zębów.

Już na początku leczenia uwzględnione są wszystkie ruchy zębów z początkowej pozycji do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza. Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów (nakładek) specjalnie dostosowanych do zębów konkretnego Pacjenta, które stopniowo przesuwają zęby.

Każdą nakładkę z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie do miesiąca i wymienia się ją na nową, aż do uzyskania pożądanego ustawienia zębów.

Zdyscyplinowany Pacjent częściowo może sam wymieniać kolejne nakładki. Noszenie nakładek nie powoduje dyskomfortu.

Plan leczenia metodą Invisalign® jest przygotowywany przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign® na podstawie indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Zapisz się na wizytę